«Вигідніше бути абонентом»

Ви запитаєте, в чому вигода стати постійним клієнтом (абонетом) нашої служби замовлення авто?

Вигода дуже проста: це знижка на проїзд та реальна економія грошей.

Інформація щодо умов надання знижок абонентам:

Для абонентів нашої служби замовлення авто існує накопичувальна система пільгових поїздок.

Кожна п'ята поїздка — пільгова (-7 грн. від тарифу).

Пільгові поїздки накопичуються і видаються за бажанням абонента за умови повідомлення диспетчеру кодового слова (пароля), який може складатися з цифр та букв. Кількість видачі пільгових поїздок не обмежена (за умови їх наявності).

Для того, щоб скористатися пільговою поїздкою, необхідно, при замовленні автомобіля, назвати номер абонента та повідомити оператора про те, що Ви бажаєте використати пільгову поїздку, після чого назвати кодове слово (пароль) та адресу подачі авто.

Абонент може дізнатися кількість накопичених пільгових поїздок у диспетчера, назвавши номер абонента та пароль.

Пільгова поїздка не розповсюджується на поїздки за місто, райони де передбачена доплата до тарифу, на поїздки з тваринами, продуктові замовлення, попереднє замовлення, замовлення на автомобіль універсал та автомобіль на більше ніж чотири пасажира.

Стати абонентом дуже просто та швидко. Просто зателефонуйте до нас за будь яким із номерів (вказаних на Головній сторінці) та повідомте оператору про Ваше бажання стати абонентом, буде записана Ваша контактна інформація та надана відповідь на всі Ваші питання щодо умов абонентської системи., Вам повідомлять абонентський номер. Все займе не більше п'яти хвилин.

1Адміністрація служби замовлення авто залишає за собою право змінювати умови надання знижок абонентам в односторонньому порядку.